Okno na Wągrowiec
Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości

Nowy dzielnicowy w Wągrowcu. Wiemy, jakie ma cele

To kolejna zmiana kadrowa w wągrowieckiej jednostce policji. Młodszy aspirant Bartosz Januchowski z początkiem kwietnia został dzielnicowym w rejonie nr 2 miasta Wągrowca.

W rejonie numer 4 Zespołu Prewencji w Damasławku, gdzie służył dotąd, czasowo obowiązki służbowe wykonywać będzie asp. Dariusz Nowak.

Rejon nr II  – mł. asp. Bartosz Januchowski, tel. 786 – 936 – 547, email: dzielnicowy.wagrowiec2@po.policja.gov.pl

Rejon obejmuje:

ul : Aleja Polinova,  Berdychowska, Cicha,  Daleka, Gnieźnieńska , Grunwaldzka,  Harcerska,  Jankowska,  Ks. Wujka, Główna Osiedla, Kręta, Krótka, Łączna, Łąkowa,  Marcinkowo,  Moniuszki, Okrężna,  Os. Przy Skrzyżowaniu Rzek, Piaskowa do nr 27 i 28,  Pl. Zwycięstwa,  Południowa,  Powstańców Wlkp., Przecznica, Skocka, Skośna, Skrajna, Spokojna, Pawła E. Strzeleckiego, Targowa, Taszarowo, Taszarowska, Wiejska,  Wierzbowa, Zaułek, Zespołowa.

PLAN DZIAŁANIA PRIORYTETOWEGO DLA REJONU:

Charakterystyka zdiagnozowanego zagrożenia w rejonie służbowym nr II: naruszenie przepisów ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, gdzie przy promenadzie rzeki Wełny pomiędzy ul. Powstańców Wlkp. a Piaskową w Wągrowcu spożywany jest alkohol co dalej przyczynia się do częstego zakłócenia ładu i porządku.

Zakładany cel do osiągnięcia to całkowite wyeliminowanie tego zjawiska. Zapewnienie mieszkańcom większego bezpieczeństwa oraz spokoju.

Aktualne informacje o dzielnicowych, kontakt, informacje o rejonach, znajdują się w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY, a także w aplikacji Moja Komenda.

Źródło: KPP Wągrowiec/asp. Dominik Zieliński

Czytaj także

Wągrowieccy policjanci wyróżnieni „Kryształową Gwiazdą” [LISTA]

Redakcja

Ruszyła rekrutacja dzieci do wągrowieckiego żłobka

Redakcja

Dzisiaj na wągrowieckim cmentarzu zgubiono BRANSOLETKĘ. Na znalazcę czeka NAGRODA [FOT|O]

Redakcja