Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

NIECODZIENNY WYPADEK: Przewrócił się na schodach, a w szyi utkwił mu wystający pręt!

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce w minioną środę.

Do nietypowego wypadku doszło w miejscowości Łopienno. 18 marca około godziny 22.30 służby ratunkowe zostały wezwane do mężczyzny, który tak nieszczęśliwie przewrócił się na schodach, że w szyję wbił mu się metalowy pręt wystający ze stopnia.

Na miejsce wysłano jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Wągrowca oraz Gniezna, a także zastępy ochotnicze z Mieleszyna i Łopienna. Poszkodowany mężczyzna faktycznie leżał na schodach unieruchomiony kątownikiem, który tkwił w jego szyi.

Po konsultacji z załogą pogotowia ratunkowego, które również przyjechało do zgłoszenia, podjęto decyzję, że zostanie przeprowadzona przez strażaków próba odcięcia elementu od schodów przy pomocy szlifierki kątowej. W trakcie cięcia pręt był cały czas chłodzony wodą.

Po odcięciu kątownika, około 40-letni poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Gnieźnie, gdzie udzielono mu dalszej pomocy. Cała akcja ratunkowa trwała około godziny.

Czytaj także

ŚMIERTELNY WYPADEK W KALISZANACH: Mężczyzna spadł z wysokości!

Remigiusz Priebe

WYPADEK: AUTO DOSTAWCZE UDERZYŁO W DRZEWO! Droga była częściowo zablokowana. Ranny kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

POŻARY. WCZORAJ Z OGNIEM WALCZYŁO KILKUDZIESIĘCIU STRAŻAKÓW [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej