Okno na Wągrowiec
Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

Natalia Rakocy z Mieściska z trzema złotymi medalami! [FOTO]

Za nami ostatnie zawody Pucharu Polski w wyścigach psich zaprzęgów w tym sezonie, czyli 2. Rybakówka Cup  (Żeromin k. Tuszyna, woj. łódzkie).

Ekipa sportowa RakocyTEAM z Mieściska kończy sezon 2022/23 z mocnym przytupem. Natalia wystartowała w aż trzech klasach i we wszystkich stanęła na najwyższym stopniu podium. Do domu wróciła więc z trzema złotymi krążkami!

W DS2 NB (hulajnoga i dwa psy) wystartowała z Rayą i Flokim, w DS1 NB (hulajnoga i jeden pies) z Kenaiem, a w DCW (biegacz i pies) z Mojito. Wszystkie psiaki spisały się znakomicie.

– Natalia dzielnie walczyła. Nie dość, że wystartowała w trzech wymagających klasach (łącznie 6 etapów po około 4,5 km – po 3 etapy w sobotę i niedzielę), to jeszcze warunki pogodowe były bardzo trudne z powodu opadów deszczu i błota na trasie. Nowa hulajnoga od naszych sponsorów sprawdziła się w 100 procentach! – wyjaśnia ekipa RakocyTeam.

Teraz czas na zasłużony odpoczynek dla naszych sportowców, a potem wracają, póki pogoda pozwoli, do treningów, skupiając się głównie na najmłodszych psach, które – mają taką nadzieję – na jesień będą już zdobywać doświadczenie na zawodach.

Krystian tym razem nie brał udziału w wyścigach i był tylko w roli pomocnika, bo zdrowie, po przebytej operacji złamanego obojczyka, jeszcze mu na to nie pozwala. Przypomnijmy, że Krystian uległ wypadkowi na treningu w Sylwestra, po… bliskim spotkaniu ze stadem łosi. Teraz zbiera siły na powrót jesienią.

Ekipa RAkocyTeam jak zawsze dziękuje swoim sponsorom:

Salon Samochodów Używanych Atest, Gabinet Weterynaryjny Ewet, Dworek Róża Poraja oraz Serpol-Cosmetics za wsparcie! Dziękujemy również Łukasz Bąk Fizjoterapeuta za pomaganie Krystianowi w powrocie do sprawności.

Źródło: RakocyTeam

Czytaj także

PSIE ZAPRZĘGI: Krystian z medalem na na Mistrzostwach Świata! [FOTO]

Redakcja

PSIE ZAPRZĘGI: Nasi z Pucharu Polski wrócili z MEDALAMI! [FOTO]

Redakcja

Krystian Rakocy został MISTRZEM ŚWIATA! [FILM/FOTO]

Redakcja