serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Inne dyscypliny Sport Wiadomości

Natalia i Krystian Rakocy ze złotymi medalami! [FOTO]

W miniony weekend odbyły się pierwsze w sezonie 2023/24 zawody Pucharu Polski w psich zaprzęgach. W zawodach brało udział przeszło 200 zawodników z Polski, Czech i Słowacji. Oczywiście nie zabrakło tam sportowców z Mieściska, czyli Natalii i Krystiana Rakocy, którzy wrócili do domu ze złotymi krążkami.

Natalia wygrała rywalizację w klasie DS2 NB (hulajnoga + dwa psy) razem z Kodą i Kenaiem, a Krystian zdobył złoty medal w klasie DR4 NB (zaprzęg złożony z czterech psów) razem z Levi, Flokim, Negro i Jasiem. Levi mimo tego, że ma już prawie 9,5 roku pokazała młodym psom na co ją jeszcze stać!

Wytrzymała szybkie tempo i udowodniła, że starszy pies przy dobrej diecie i treningach też może reprezentować najwyższy poziom sportowy! Dla Jasia był to pierwszy start na zawodach, ale mimo naszych obaw poradził sobie znakomicie. Jesteśmy mega dumni ze wszystkich psiaków!

Mimo, że Krystian na co dzień odczuwa jeszcze skutki złamania obojczyka, do którego doszło na treningu w Sylwestra, to adrenalina zrobiła swoje i podczas startu w ogóle o tym nie myślał. W tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękujemy lek. Annie Wawrzyniak i Łukasz Bąk Fizjoterapeuta, że zrobili co w ich mocy, aby Krystian mógł wrócić do uprawiania sportu.

– Dziękujemy wszystkim, którzy trzymali za nas kciuki oraz naszym sponsorom i partnerom za wsparcie! – przyznają zgodnie Natalia i Krystian.

A ci sponsorzy i partnerzy to: Salon Samochodów Używanych „Atest”, Gabinet Weterynaryjny Ewet, Dworek „Róża Poraja”, Serpol-Cosmetics, PIES TO LUBI.pl,  Łukasz Bąk Fizjoterapeuta.

Czytaj także

PSIE ZAPRZĘGI: Nasi z Pucharu Polski wrócili z MEDALAMI! [FOTO]

Redakcja

Krystian Rakocy został MISTRZEM ŚWIATA! [FILM/FOTO]

Redakcja

Natalia Rakocy z Mieściska z trzema złotymi medalami! [FOTO]

Redakcja