Okno na Wągrowiec
Pływanie Sport Wiadomości Wydarzenia

Nasze dziewczyny świetnie popłynęły na ogólnopolskich zawodach w Poznaniu [FOTO]

Jadzia Małecka, Lena Ratajczak, Blanka Urbaniak, Hania Dębska, Nadia Spychalska, Pola Szymańska, Ulka Kudlak, Gabrysia Łatka, Hania Chmura i Gabrysia Chmura w minioną sobotę wzięły udział w  Ogólnopolskich Zawodach Pływackich – Gorące Ściganie na Termach w Poznaniu.

Dodajmy, że w silnie i licznie obsadzonych zawodach na poznańskich Termach, Klub Pływacki Aquapark Wągrowiec reprezentowały tylko dziewczęta. Są medale, nowe rekordy życiowe i nowe doświadczenia, a powody do radości ma zwłaszcza Lena Ratajczak, która trzykrotnie zdobyła srebrny medal! Na dystansie 50 i 100 m stylem grzbietowym oraz na 50 m stylem dowolnym.

Jej klubowa koleżanka Blanka Urbaniak wywalczyła brąz na 50 m stylem klasycznym. Tuż za podium znalazła się Pola Szymańska, która na dystansie 50 m stylem motylkowym była czwarta. Zaś nasza najmłodsza zawodniczka Gabrysia Łatka w swoim roczniku 2015 wywalczyła 3 miejsce na 50 m stylem grzbietowym.

– Słowa uznania za trud włożony na treningach i podziękowania za opiekę podczas zawodów kierujemy do naszych trenerów, czyli Ani Palluth i Roberta Wójtycha – przyznają działacze KP Aquapark Wągrowiec.

Źródło: Aquapark Wągrowiec

Największa fabryka opon w Wielkopolsce dynamicznie się rozwija. Pracują w niej też mieszkańcy naszego miasta!