Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Jubileusze Kronika Wiadomości

Nasz Aquapark świętuje 13-lecie

Sprawdź, co cię czeka z tej okazji.

Wągrowiecki Aquapark już za kilka dni będzie świętować 13. rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji w piątek, 26 stycznia, wszyscy goście tego kompleksu wodnego zostaną przywitani słodkim poczęstunkiem.

Ale to nie wszystko. Każdy, kto urodził się 26 stycznia 2011 roku, w tym właśnie dniu będzie mógł spędzić godzinę w basenie jedynie za złotówkę! Aby skorzystać z tej promocji, należy okazać dokument potwierdzający datę urodzenia.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul