Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na luzie Piłka nożna Społeczeństwo Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości Wydarzenia

Nasi chłopcy mistrzami Polski w mini piłce nożnej!

Reprezentacja szkoły podstawowej nr 1 w Wągrowcu okazała się najlepsza.

W Głuchołazach w województwie opolskim w dniach 18-19 czerwca odbył się Ogólnopolski Finał Młodzieży w Mini Piłce Nożnej. Wystąpiły drużyny chłopców i dziewcząt z różnych regionów Polski.

Ale wśród chłopców najlepsza okazała się reprezentacja z Wągrowca – drużyna szkoły podstawowej nr 1!

Wągrowiec reprezentowali: Adam Bodus, Kuba Felsman, Adam Brzeziński, Kuba Koniuszy, Kasjan Lipkowski, Mikołaj Strauchmann, Mikołaj Szygdenda, Patryk Święch, Enriko Witczak, Nikodem Ziółkiewicz. Gratulujemy!

Foto z FB Małgorzaty Kołackiej-Guziołek

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: W tym roku w Wągrowcu nie będzie ROCK NOCY!

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zderzenie samochodów na wągrowieckiej obwodnicy. Są utrudnienia [FILM]

Redakcja

RUSZA wypożyczalnia nad jeziorem Durowskim. Niestety, z plaży nadal nie skorzystamy [OFERTA/CENNIK]

Redakcja