Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Najbardziej znany polski jasnowidz będzie dzisiaj w naszej okolicy

Spotkanie z Krzysztofem Jackowskim odbędzie się dzisiaj po południu w Rogoźnie.

To będzie spotkanie z publicznością. Odbędzie się ono dzisiaj, czyli w piątek 27 stycznia o godzinie 17.30 w sali widowiskowej tamtejszego ośrodka kultury.

Na to wydarzenie obowiązują bilety w cenie 20 złotych. Można je kupić na portalu BILETYNA oraz w biurze rogozińskiego ośrodka kultury przy ulicy Wojska Polskiego, gdzie spotkanie się odbędzie. Dodajmy, że poprowadzi je Robert Bernatowicz, prezes Fundacji Nautlius.

Krzysztof Jackowski

to najbarzdziej znany poslki jasnowidz. Prowadzi własną działalność zarejestrowaną jako „usługi paranormalne”, prowadzi też kursy jasnowidzenia. W 2000 powstał film dokumentalny pt. Jasnowidz w reżyserii Marii Zmarz-Koczanowicz, który opowiada o wczesnych latach działalności Jackowskiego.

W 2003 wygrał przeprowadzony w japońskiej telewizji turniej jasnowidzów z międzynarodową obsadą. Zasłynął ze współpracy z polską policją i udziału w programie telewizyjnym Eksperyment jasnowidz emitowanym od października 2003 w telewizji Polsat. Utrzymuje, że jego specjalnością jest poszukiwanie zaginionych osób i że w ciągu dwudziestu lat rozwiązał kilkaset takich spraw. Na swojej stronie internetowej opublikował kilkadziesiąt policyjnych dokumentów potwierdzających jego efektywną współpracę z policją.

Źródło: Razem dla Rogoźna

Fot. Wikipedia

Czytaj także

Potrącenie DZIECKA na przejściu dla pieszych. Dziewczynka trafiła do SZPITALA [FOTO]

Krzysztof Czapul

Ryszard Czarnecki z PiS odwiedzi Wągrowiec

Krzysztof Czapul

Burmistrza Skoków w sobotę zaprasza mieszkańców na swój dyżur

Redakcja