serpol praca

Okno na Wągrowiec
Edukacja Wiadomości

Nagrody dla wągrowieckich nauczycieli z okazji ich święta [FOTO]

W tym roku wyróżnienia za codzienną pracę służącą edukacji i wychowaniu dzieci i młodzieży w naszym mieście otrzymało 22 nauczycieli szkół i przedszkoli prowadzonych przez Gminę Miejską Wągrowiec. Ponadto Medalem Komisji Edukacji Narodowej, przyznanym przez Ministra Edukacji Narodowej, uhonorowane zostały dwie nauczycielki.

Uroczystość, która odbyła się w czwartek, 12 października w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im Br. Zielińskiego była dobrą okazją do podziękowań złożonych przez burmistrza Jarosława Berendta wszystkim pracownikom oświaty w Wągrowcu za osiągnięcia wychowawczo-dydaktyczne. Burmistrz życzył także wągrowieckim nauczycielom dalszych sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Nagrody Burmistrza Miasta Wągrowca oraz listy gratulacyjne otrzymali:

Alina Machy, Kinga Babicz, Piotr Gąsiorek, Agnieszka Nowak, Małgorzata Borowiec, Aleksandra Walich, Agnieszka Pronicka-Rojtek, Violetta Giżycka, Edyta Semmler-Śróda, Joanna Chudzińska, Alicja Szmania, Teresa Gąsiorek, Izabela Lisiak, Magdalena Gąsior, Justyna Kaszuba, Małgorzata Moćko, Joanna Pawlików, Małgorzata Przesławska, Beata Tomkowiak, Paulina Bilicka, Paulina Matuszczak, Katarzyna Spychalska.

Wyjątkowym wyróżnieniem uhonorowane zostały dwie zasłużone wągrowieckie nauczycielki, które otrzymały Medal Komisji Edukacji Narodowej, przyznawany przez Ministra Edukacji i Nauki:

– pani Aleksandra Walich (dyrektorka Przedszkola nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu)

– pani Marzena Rączkowska (nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Wągrowcu)

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbały pani Henryka Kaczmarek-Piwońska (altówka) oraz pani Paulina Łopaciuch (fortepian), nauczycielki PSM I stopnia im. Bronisława Zielińskiego w Wągrowcu.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Wągrowiecki Rower Miejski: Użytkownicy przejechali w tym sezonie prawie 300 tys. km!

Redakcja

Wkrótce rusza wągrowieckie lodowisko

Redakcja

Już za tydzień inauguracja świątecznych iluminacji na Rynku!

Redakcja