Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

NA SYGNALE: Ukradł wódkę za 39 zł. Dostał mandat 200 zł

Dzisiaj, czyli w poniedziałek 27 kwietnia wągrowiecką policję poinformowano o kradzieży, do jakiej doszło w wągrowieckim markecie Kaufland około godziny 10.30.

Na miejsce wysłano patrol policji. Okazało się, że mężczyzna, mieszkaniec Wągrowca, próbował ukraść wódkę o wartości 39 złotych. Został jednak w porę ujęty i zatrzymany.

Policjanci ukarali go mandatem w wysokości 200 złotych.

Czytaj także

JEST PRACA DLA… streetworkera

Redakcja

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA

Krzysztof Czapul

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

Krzysztof Czapul