Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Z OSTATNIEJ CHWILI: ZAGINIONY SŁAWOMIR W. NIE ŻYJE!

Od rana policjanci poszukiwali właściciela motocykla, który znaleziono na wągrowieckiej obwodnicy.

Od dzisiejszego poranka policjanci i strażacy przeszukiwali okolice rzeki Wełny i Jeziora Łęgowskiego, w pobliżu mostu na wągrowieckiej obwodnicy. Od kilku dni stał tam porzucony motocykl BMW.

Jak się okazało, należał on do zaginionego mężczyzny, mieszkańca Gniezna. Jego zniknięcie gnieźnieńskiej policji zgłosiła rodzina. Od jakiegoś czasu nie dawał on znaku życia.

Motocykl zaginionego znaleziony na wągrowieckim moście.

Od kilku godzin wągrowiecka policja oraz straż pożarna przy pomocy łodzi przeszukiwała okolice rzeki Wełny, rozlewiska oraz Jeziora Łęgowskiego.

Niestety, właśnie się dowiedzieliśmy, że wyłowiono ciało mężczyzny.

– W dniu dzisiejszym, w Wagrowcu, w jeziorze Łęgowskim ujawniono zwłoki zaginionego: Sławomira W., lat 43, zamieszkałego w Gnieźnie, ktory w dniu 24.kwietnia, o godz.19.30, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z nikim z rodziny lub znajomych – wyjaśnia nam Dominik Zieliński, rzecznik wągrowieckiej policji.

Na razie nie wiadomo jak doszło do tej śmierci, w jaki sposób gnieźnianin znalazł się w tej okolicy, ani czy do jego zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie. Na miejscu czynności prowadzi wągrowiecki prokurator rejonowy. 

Czytaj także

UWAGA! OSZUST próbuje OKRAŚĆ EKSPEDIENTÓW w Wągrowcu i okolicy!

Remigiusz Priebe

WĄGROWIEC: Od poniedziałku AUTOBUSY WRACAJĄ na ulice miasta

Remigiusz Priebe

POŻAR W WĄGROWCU: Znów zapaliły się sadze [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe