Okno na Wągrowiec

Na luzie Wiadomości Wydarzenia

MDK ZACHĘCA: Zapisz dziecko na ciekawe warsztaty

Warsztaty plastyczne i fotograficzne, szachy, gitara, orkiestra smyczkowa, zajęcia rytmiczno-taneczne.

Właśnie ruszają zapisy na zajęcia kulturalne i artystyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone w wągrowieckim Miejskim Domu Kultury. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a zapisów można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 67 26 20 545.

W tym roku MDK zaprasza na znane z lat poprzednich warsztaty plastyczne, przy czym zajęcia dla młodzieży będą się odbywać w soboty, dwa razy w miesiącu, w godzinach od 10:00 do 12:00 (początek – 3 października).

Z kolei warsztaty plastyczne dla dzieci będą się odbywać we wtorki i czwartki z podziałem na grupy. Rozpoczęcie zajęć planowane jest 6 października:

– w godz. 16:00-17:00 (grupa I)

– w godz. 17:00-18:00 (grupa II),

a następne odbędą się 8 października:

– w godz. 16:00-17:00 (grupa I)

– w godz. 17:00-18:00 (grupa II).

Wszystkie zajęcia plastyczne będą oczywiście bezpłatne i będą się odbywać w warsztatowni.

Od 2 października wznawia swoją działalność Sekcja Szachowa (również w warsztatowni), a od 7 października powrócą Warsztaty Fotograficzne (pracownia fotograficzna, Galeria). Zapisy na te zajęcia trwają pod nr tel. 67 26 20 545.

Jeśli Twoje dziecko gra na instrumencie smyczkowym, zapisz je do nowo tworzonej Orkiestry Smyczkowej – zajęcia dla dzieci i młodzieży będą prowadzone od 3 października w Warsztatowni – więcej szczegółów pod nr tel. 67 26 20 545.

Miejski Dom Kultury zaprasza także dzieci w wieku od 4 do 6 lat na Zajęcia Rytmiczno-Taneczne, które w Galerii MDK od 5 października będzie prowadzić pani Agata Wiśniewska. Starsze dzieci i młodzież MDK zaprasza do zapisywania się na Warsztaty Gitarowe, prowadzone przez pana Witolda Żuromskiego. Zainteresowani udziałem w tych zajęciach powinni posiadać własny instrument. Zajęcia te będą się odbywać w warsztatowni od 5 października. Podobnie jak wszystkie wcześniej wymienione udział w nich jest bezpłatny.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Wielkopolski kurator oświaty odwiedził dziś wągrowieckie przedszkole [ZDJĘCIA]

Redakcja

W tych STACJACH DIAGNOSTYCZNYCH w sobotę SPRAWDZISZ ZA DARMO ŚWIATŁA w samochodzie

Remigiusz Priebe

ZDARZYŁO SIĘ: 114 lat temu DZIECI ZASTRAJKOWAŁY w wągrowieckiej SZKOLE

Redakcja