Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Matka zamknęła dziecko w…bagażniku auta, bo było niegrzeczne!

4-latek trafił do bagażnika, a matka z drugim dzieckiem poszła na zakupy.

Sobota, 6 kwietnia.

– Na telefon alarmowy zadzwoniła pracownica jednego ze sklepów w Chodzieży, która poinformowała nas o niepokojącym zachowaniu matki wobec małoletniego dziecka. Kobieta najpierw zauważyła około 4-letniego chłopca, który biegał od sklepu do sklepu w poszukiwaniu mamy. Dziecko w pewnym momencie niemal wpadło pod przejeżdżający samochód. Kiedy w końcu matka chłopca się znalazła, chwyciła gwałtownie dziecko, a następnie włożyła je jak przedmiot do bagażnika osobowej toyoty, zamknęła i poszła na zakupy z drugim dzieckiem – wyjaśnia chodzieska policja.

Gdy widząca to zdarzenie kobieta, zwróciła matce uwagę na jej niewłaściwe zachowanie, to wypuściła ona dziecko z bagażnika.

Na miejscu jednak zdążył się już zjawić patrol policji.

– W miejscu zamieszkania policjanci przeprowadzili rozmowę z rodzicami dzieci. Ich matka początkowo przedstawiała inną wersję zdarzenia, gdy jednak dowiedziała się, że miejsce to objęte jest monitoringiem, przyznała, że syn ją zdenerwował i uciekł ze sklepu, w związku z czym za karę umieściła go w bagażniku – tłumaczą policjanci.

Ostatecznie policjanci w tej sprawie wdrożyli procedurę Niebieskiej Karty.

Źródło: KPP Chodzież

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

POLICJA: jechali zbyt szybko, z sądowym zakazem jazdy, złapali zbyt dużo punktów. WPADLI…

Redakcja

Nowy dzielnicowy w Damasławku

Redakcja

POLICJA: Zatrzymani kierowcy pod wpływem, z zakazami jazdy, łamiący przepisy, bez uprawnień

Redakcja