serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Majówka z GWIAZDAMI: Papa D., Dirty Dancing, Marcin Kydryński, disco-polo, zabawa taneczna i Roxi [ZAPOWIEDŹ]


zatrudnie
artdent baner

Przed nami długi weekend majowy. Część z nas wyjedzie z miasta, część jednak zostaje. Wiemy, na jakie atrakcje mogą liczyć ci drudzy.

PAPA D. i DIRTY DANCING

W Wągrowcu majówka rozpocznie się w niedzielę 1 maja. Na scenie amfiteatru wystąpi gwiazda muzyki pop, czyli zespół Papa D. z wokalistą Pawłem Stasiakiem na czele. Koncert o godzinie 19.00 w wągrowieckim amfiteatrze. A przed gwiazdą można będzie usłyszeć zespół Three Faces z Rogoźna, która lokalnej publiczności dał się już poznać jako gwiazda tegorocznego finału WOŚP. Wstęp na ten koncert jest bezpłatny.

To nie jedyna atrakcja jaką przygotowano dla wągrowczan. We wtorek 3 maja, także w amfiteatrze o godzinie 18.00 musical „Dirty Dancing”. Także to wydarzenie jest bezpłatne, a poprzedzi je rozstrzygnięcie konkursu „Moja flaga, moje barwy”.

D-BOMB i ZABAWA TANECZNA

Bawić się będzie można również w Damasławku. Tam na sobotę 3o kwietnia zaplanowano najpierw występ zespołu disco-polo D-Bomb (godzina 21.00), a później zabawę taneczną (od 23.00 do 1.00). Wstęp bezpłatny.

ROKSANA WĘGIEL ZA MIEDZĄ

W pobliskim Margoninie we wtorek 3 maja wystąpi młoda gwiazda – Roksana Węgiel. Tam jednak koncert jest płatny.

Oprócz występów artystycznych liczyć będzie można również na inne atrakcje. We wtorek 3 maja w Kobylcu odbędzie się tradycyjne strzelanie braci kurkowych z Wągrowca.

MARCIN KYDRYŃSKI W BIBLIOTECE

A już w środę 4 maja w miejskiej bibliotece w Wągrowcu o godzinie 17.00 spotkanie autorskie z bardzo znanym dziennikarzem i pisarzem Marcinem Kydryńskim. Wstęp bezpłatny.   

Czytaj także

Nasi byli na marszu miliona serc w Warszawie [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja

Te ZABYTKI w powiecie wągrowieckim doczekają się remontów [LISTA]

Redakcja