Okno na Wągrowiec

Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Kup CIASTO i POMÓŻ Oldze! Dziewczynka potrzebuje NAJDROŻSZEGO leku świata [ZAPOWIEDŹ]

BNP-misja-sam-800x600

Kiermasz odbędzie się w przyszłą sobotę 17 kwietnia na targowisku w Skokach.

 O Oldze Miśkiewicz z pobliskiego Kiszkowa pisaliśmy już kilkakrotnie. Ta mała dziewczynka choruje na śmiertelną chorobę – rdzeniowy zanik mięśni. Ratunkiem dla niej jest najdroższy lek świata. Niestety, ta terapia to koszt około 9 mln zł.

Na szczęście dobrych ludzi jest wielu i pomoc dla Oldzi ruszyła szybko – są wpłaty, pomoc na FB. W akcję pomocy włączyły się wągrowieckie morsy. A już za tydzień czeka nas… smaczny kiermasz.

Jak właśnie podał Franciszek Szklennik, w przyszłą sobotę 17 kwietnia na miejskim targowisku w Skokach odbędzie się akcja pomocy dla Olgi Miśkiewicz.

– Zbieramy pieniądze na lek dla Olgi z Kiszkowa. Każdy może wrócić do domu z kawałkiem wyśmienitego ciasta, a nawet całą blachą. Walczymy do ostatniego kawałka. Każdy grosz się liczy. Lek dla Olgi kosztuje 9,5 mln złotych. Zebraliśmy już ponad dwa. Także dzięki mieszkańcom gminy Skoki – zachęcają do udziału organizatorzy.

Kiermasz rozpocznie się w sobotę 17 kwietnia od godziny 7.00. Wolontariuszy znajdziemy w specjalnie oznakowanym namiocie, który rozstawią druhowie z OSP Skoki, wielcy przyjaciele Olgi i tej akcji.

– Na targowisku spotkacie też naszych wolontariuszy z puszkami, do których będzie można wrzucić datki dla Olgi – tłumaczą organizatorzy.

Źródło: FB Franciszek Szklennik

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

PAMIĘTAJ: Jutro SMACZNY kiermasz na targowisku specjalnie dla Olgi

Redakcja

Uczniowie ze Skoków ZBIERAJĄ pieniądze dla HOSPICJUM. W Wągrowcu na stoliki dla SZPITALA

Krzysztof Czapul

Zmarł Jacek Niespodziany. Ojciec czwórki dzieci przegrał walkę z glejakiem

Krzysztof Czapul