Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

Ktoś GROZI burmistrzowi ŚMIERCIĄ! Jarosław Berendt apeluje o zaprzestanie HEJTOWANIA

binary comment

Burmistrz Wągrowca na swoją pocztę email otrzymał list z groźbami i pogróżkami. O sprawie wiedzą już policja i prokuratura.

„zamorduję cię sk… Kara śmierci. I ja ją wykonam. Zniszczyłeś mi życie. Ja nie mam nic do stracenia. Poświęcę się. Podpalę twój dom. Wpakuję ci nóż pod żebra. Uporządkuj sprawy. bo nie zostało ci wiele czasu…” – między innymi takie słowa przeczytał dzisiaj burmistrz Wągrowca, gdy odebrał swoją pocztą email.

Agresor podpisał się jako patriota z Piły. W swoim liście odnosi się między innymi do szczepionki przeciw covid-19, którą nazywa „śmiercionką”.

Jak ustaliliśmy, burmistrz tej sprawy nie zbagatelizował i już o niej poinformował organy ścigania. Na swoim profilu na FB zamieścił także apel. Jego treść poniżej.

APEL JAROSŁAWA BERENDTA:

Kochani chciałbym podzielić się z Wami wiadomością mailową, którą dziś otrzymałem (list poniżej). Mocne słowa, groźby oraz wyrażenie chęci ich realizacji… Bardzo Was wszystkich proszę o zaprzestanie hejtowania, obrażania, szczucia jednych na drugich. Skończmy z tym. Zobaczcie do czego takie zachowania prowadzą. Wszyscy pamiętamy tragiczną śmierci śp. Pawła Adamamowicza. Wyciągnijmy wnioski.

Jarosław Berendt

Czytaj także

Wojewoda wielkopolski REAGUJE na GROŹBY wobec burmistrza Wągrowca

Redakcja

POLICJA PROSI O POMOC: Kto WIDZIAŁ to auto? Ma związek z PRZESTĘPSTWEM! [ZDJĘCIA]

Redakcja

APEL BURMISTRZA DO MIESZKAŃCÓW: WYWIEŚMY BIAŁO-CZERWONĄ!

Redakcja