Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Ale wstyd! Wiadomości

Ktoś BEZMYŚLNIE ZDEWASTOWAŁ ŚCIEŻKĘ pieszo-rowerową NA ROGOZIŃSKIEJ [ZDJĘCIA]

Na tym fragmencie będzie trzeba ułożyć kostkę brukową na nowo.

Wczoraj ktoś zdewastował fragment pieszo-rowerowej ścieżki wzdłuż ulicy Rogozińskiej w Wągrowcu. Ze śladów jasno wynika, że została ona rozjechana jakimś ciężkim pojazdem.

Całkowicie została w tym miejscu zerwana kostka brukowa i trzeba będzie ją na nowo ułożyć. Obecnie ten fragment ścieżki jest wyłączony z użytkowania i został zabezpieczony barierkami.

Miejmy nadzieję, że miejskie służby oraz policja znajdą bezmyślnego kierowcę i wyegzekwują od niego koszty naprawy.

Informacja własna.

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul