Okno na Wągrowiec

Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KONKURS: Najpiękniej UKWIECONE miasto w Polsce. Wągrowiec też STARTUJE!

To już 9. edycja tego konkursu.

W plebiscycie „TERRA FLOWER POWER” głosować można przez dwa tygodnie, od wczoraj do poniedziałku 17 sierpnia.

Jak nas informuje Aleksandra Majchrzak z wągrowieckiego MPWiK, konkurs ma na celu wyłonienie i nagrodzenie miast, które w tym roku stworzyły najpiękniejsze dekoracje kwiatowe w swojej lokalnej przestrzeni.

– Wągrowiec znajduje się w licznej grupie miast ubiegających się o ten tytuł, licząc na głosy swoich mieszkańców oraz sympatyków – wyjaśnia pani Aleksandra.

NAGRODY:

I miejsce: kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000 plus pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy i prezentacja miasta na jednej z kart miejskiego kalendarza Terra na 2020 rok.

II miejsce: donica miejska Gianto Sito, Plane Ring Lux lub Gianto Tablo z kolekcji TerraForm plus pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy.

III miejsce: donica miejska Gianto Classic 120 z kolekcji TerraForm plus pełne ukwiecenie od firmy Ulińscy.

JAK GŁOSOWAĆ?

Od 3 do 17 sierpnia na profilu Facebook facebook.com/inspirowani powstanie galeria konkursowa ze zdjęciami miast, biorącymi udział w plebiscycie. Wystarczy kliknąć na przycisk „like” przy ulubionym mieście, by oddać ważny głos. W głosowaniu w Konkursie może wziąć udział dowolna osoba, która ukończyła 13 lat i posiada konto w serwisie Facebook. Na jednego użytkownika serwisu Facebook przypada jeden głos na jedno miasto w trakcie trwania Plebiscytu.  Głosować można do 17 sierpnia do godziny 10.00

Zatem, aby zwiększyć liczbę głosów oddanych na miasto Wągrowiec, należy zachęcić kolejne osoby do kliknięcia „like” przy fotografii okazałych kwietników przy zegarze, które  reprezentują Wągrowiec.

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: W budżecie obywatelskim WYGRAŁ projekt „BUDOWA SKATEPARKU w Parku 600-lecia”

Krzysztof Czapul

RESPIRATOR stacjonarny dla wągrowieckiego szpitala

Redakcja

SM INFORMUJE: ZMIANA terminu przeglądu KOMINÓW przy ulicy MICKIEWICZA [WYKAZ]

Krzysztof Czapul