Okno na Wągrowiec

Ogłoszenia Promocja Wiadomości Zdrowie

KOMORA W ALPAKOLANDZIE Z CERTYFIKATEM MIĘDZYNARODOWEGO STOWARZYSZENIA NORMOBARYCZNEGO

BNP-misja-sam-800x600

Jeden z trzech pierwszych certyfikatów w Polsce trafił do Klotyldzina pod Margoninem.

Komora normobaryczna w mieszczącym się w Klotyldzinie pod Margoninem „Alpakolandzie” znalazła się wśród pierwszych trzech tego typu obiektów w Polsce, które pomyślnie przeszły procedurę weryfikacyjną Międzynarodowego Stowarzyszenia Normobarycznego.

Po potwierdzeniu w pomiarze odpowiednich stężeń tlenu, dwutlenku węgla, wodoru cząsteczkowego, a także panującego ciśnienia, obiekty w Klotyldzinie, Szalejowie Górnym i Bojanowie otrzymały oficjalne certyfikaty zgodności.

Korzystając z obiektów normobarycznych posiadających certyfikat stowarzyszenia można mieć pewność, że atmosfera panująca wewnątrz spełnia normy określone w Dobrej Praktyce Placówek Normobarycznych.

Jednym z celów, które przyświecały powołaniu do życia Międzynarodowego Stowarzyszenia Normobarycznego było właśnie stworzenie procesu potwierdzającego zgodność warunków panujących w nowo powstających normobariach z założeniami opracowanymi przez doktora Jana Pokrywkę.

Więcej o komorze normobarycznej w Kotyldzinie i jej właściwościach możesz przeczytać w artykule KOMORA NORMOBARYCZNA W ALPAKOLANDZIE JUŻ DZIAŁA! Wzmacnia odporność i pomaga w leczeniu wielu schorzeń

Źródło: Międzynarodowe Stowarzyszenie Normobaryczne

kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

Policjanci zatrzymali ZŁODZIEJA I WŁAMYWACZY [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

DYM w domu wielorodzinnym. Winny nieszczelny PIEC [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Mężczyzna wyszedł ze szpitala i zniknął. Szukała go policja, straż miejska i leśna [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul