serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KOBIETA MIAŁA PODWIEŹĆ DZIEWCZYNKĘ. Zostawiła ją na polnej drodze. 15-latka zabłądziła


zatrudnie
artdent baner

Doszło do tego kilka dni temu wieczorem w okolicach Żelic.

15-letnia dziewczyna za zgodą rodziców chciała się udać do swojego chłopaka. Wybrała podróż na „stopa”. Na drodze dość szybko zatrzymał się samochód, za którego kierownicą siedziała kobieta. To przekonało nastolatkę, że do auta może spokojnie wsiąść.

Kobieta, mimo że wcześniej deklarowała pomoc i podwiezienie we wskazane przez dziewczynkę miejsce, nagle zmieniła zdanie i tłumacząc, że to zbyt daleko, pozostawiła ją na polnej drodze, sugerując by dalej poszła pieszo.

Robiło się coraz ciemniej, dziewczynka wpadła w panikę, bo nie wiedziała, gdzie dokładnie jest i w którą powinna pójść stronę. W końcu udało jej się dotrzeć do jakichś zabudowań, zapukała do najbliższych drzwi.  

– Właściciel domu, mieszkaniec Żelic, zatelefonował na numer alarmowy 112, informując o zabłądzeniu 15-latki. Na miejsce przybył patrol policji. Dziewczynę przekazano rodzicom, która za ich wiedzą była poza domem, miała wrócić do godz. 22.00 – wyjaśnia nam Krzysztof Szymański z wągrowieckiej policji.  

Policja nie będzie wszczynać w tej sprawie dochodzenia. – Nie ma potrzeby, aby ustalać, z kim nastolatka zabrała się na tzw. „stopa” – tłumaczy rzecznik wągrowieckiej policji. 

Czytaj także

Stracił ponad 60 tys. zł, bo oszust podszył się pod pracownika banku

Redakcja

Uroczyste otwarcie nowego posterunku policji [FOTO]

Redakcja

31-latek był poszukiwany do odbycia kary. Uciekał, ale go złapali

Redakcja