Okno na Wągrowiec


Do kina Na imprezę Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Kino W PLENERZE już JUTRO na STRASZEWIE [ZWIASTUN]

Mieszkańcy wągrowieckiego osiedla Straszewo-Jaśniak jutro wieczorem obejrzą polską komedię pt. „Serce nie sługa”.

Kino MDK od jakiegoś czasu mocno wychodzi do mieszkańców. Mieliśmy już kino samochodowe, a ostatnio, w różnych dzielnicach Wągrowca organizowane są pokazy kina plenerowego.

Już jutro, w piątek 17 lipca ta atrakcja czeka na mieszkańców Straszewa, Jaśniaka, Piaskowej i okolic. O godzinie 22.00 pomiędzy blokami 39-41 przy ulicy Piaskowej wyświetlona zostanie polska komedia romantyczna pt. „Serce nie sługa”.

Początek seansu o godzinie 22.00. Wstęp bezpłatny. Organizator, czyli Miejski Dom Kultury w Wągrowcu zapewnia wygodne leżaki oraz ławeczki. Warto ze sobą zabrać np. koc, ewentualnie parasol, chociaż prognozy na jutrzejszy wieczór przewidują ładną pogodę.

Jak udało nam się ustalić, niespodziankę dla widzów przewidział Jakub Zadroga, radny z tamtego okręgu oraz przewodniczący rady miejskiej Wągrowca. Ufundował on dla wszystkich popcorn.

SERCE NIE SŁUGA

To film o poszukiwaniu miłości. Zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip – główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc.

Fot. ilustracyjne

Czytaj także

13 NOWYCH ZAKAŻEŃ tej doby w powiecie. Ponad PÓŁ TYSIĄCA ZGONÓW w Polsce

Remigiusz Priebe

Nowi partnerzy miejskich programów społecznych [ZDJĘCIA]

Redakcja

MOPS w Wągrowcu będzie NIECZYNNY

Redakcja