Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

KIEROWCA BYŁ TAK PIJANY, ŻE ZATRZYMAŁ SIĘ DOPIERO NA… ŚRODKU RONDA! Uciekał, ale został ujęty. Trafił do aresztu [ZDJĘCIA]

Doszło do tego w nocy z niedzieli na poniedziałek w Rogoźnie.

Było tuż po północy z 5 na 6 stycznia, gdy strażaków poinformowano o wypadku w samym centrum Rogoźna. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do kolizji drogowej na ulicy Wojska Polskiego.

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki peugeot wypadł z drogi i zatrzymał się dopiero  na samym środku ronda imienia J. Melzera.  Kierowca zdążył opuścić auto, ale próbował uciekać, więc został zatrzymany przez przypadkowe osoby.

Na miejsce kolizji dotarł zespół ratownictwa medycznego. Niestety, sprawa kolizji był tak agresywny, że nie dało się go przebadać. Interweniować musiał więc patrol policji. Wtedy okazało się co było przyczyną próby ucieczki i napadu agresji – kierowca był pijany.

W związku z tym został on zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Z pewnością czeka go nie tylko utrata prawa jazdy, ale i odpowiedzialność karna za spowodowanie kolizji drogowej oraz stworzenie zagrożenia w ruchu.

Fot. OSP Rogoźno

Czytaj także

WYPADEK. KOBIETA W CIĄŻY ZOSTAŁA ZABRANA DO SZPITALA

Remigiusz Priebe

MĘŻCZYŹNIE RĘKĘ WCIĄGNĄŁ SORTOWNIK W CZASIE PRÓBY ROZRUCHOWEJ. Znamy szczegóły poniedziałkowego wypadku w fabryce

Remigiusz Priebe

POŻAR. Spłonął samochód stojący na podwórku [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej