Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

KIEROWCA BYŁ TAK PIJANY, ŻE ZATRZYMAŁ SIĘ DOPIERO NA… ŚRODKU RONDA! Uciekał, ale został ujęty. Trafił do aresztu [ZDJĘCIA]

Doszło do tego w nocy z niedzieli na poniedziałek w Rogoźnie.

Było tuż po północy z 5 na 6 stycznia, gdy strażaków poinformowano o wypadku w samym centrum Rogoźna. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do kolizji drogowej na ulicy Wojska Polskiego.

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki peugeot wypadł z drogi i zatrzymał się dopiero  na samym środku ronda imienia J. Melzera.  Kierowca zdążył opuścić auto, ale próbował uciekać, więc został zatrzymany przez przypadkowe osoby.

Na miejsce kolizji dotarł zespół ratownictwa medycznego. Niestety, sprawa kolizji był tak agresywny, że nie dało się go przebadać. Interweniować musiał więc patrol policji. Wtedy okazało się co było przyczyną próby ucieczki i napadu agresji – kierowca był pijany.

W związku z tym został on zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Z pewnością czeka go nie tylko utrata prawa jazdy, ale i odpowiedzialność karna za spowodowanie kolizji drogowej oraz stworzenie zagrożenia w ruchu.

Fot. OSP Rogoźno

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: ZDERZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO Z SZYNOBUSEM! Co najmniej jedna osoba poszkodowana

Remigiusz Priebe

ŚCIEŻKA ROWEROWA WZDŁUŻ LIPOWEJ: Po naszej publikacji znak się od razu pojawił

Remigiusz Priebe

ZAGINĘŁA 15-LETNIA WIKTORIA KAFKE Z GMINY SKOKI! Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Remigiusz Priebe