Okno na Wągrowiec

Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

KAROL LINETTY ROZCHWYTYWANY! Do walki o zawodnika włączyły się dwa znane kluby z Bundesligi

Waży się przyszłość piłkarza pochodzącego z Damasławka.

Nie milkną plotki transferowe dotyczące Karola Linettego. Grający we włoskiej Sampdorii Genua wychowanek Sokoła Damasławek łączony jest z kolejnymi klubami.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że pomocnik jest już praktycznie dogadany z inny klubem Serie A – Torino. Ten transfer miał być priorytetem dla nowego trenera Torino Marco Giampaolo. To ten sam szkoleniowiec, który cztery lata temu za 3,2 miliona euro sprowadzał Linettego z Lecha Poznań do Sampdorii. Pisaliśmy o tym w artykule KAROL LINETTY ODCHODZI Z SAMPDORII? Ponoć już ustalił warunki kontraktu z nowym klubem

Transfer jednak napotkał na problemy – Torino obniżyło swoją ofertę z 10 do 7 milionów euro, a Sampdoria ją odrzuciła. Nie oznacza to jednak, że Linetty pozostanie w Genui. Zawodnikowi w przyszłym roku kończy się kontrakt i jego obecny klub będzie jednak chciał skorzystać z ostatniej okazji, żeby zarobić na jego sprzedaży.

Okazuje się, że jest to bardzo prawdopodobne, bowiem jak donosi portal Sampdoria News, kupnem damasławianina są zainteresowane dwa znane kluby z Bundesligi: Eintracht Frankfurt oraz Schalke 04 Gelsenkirchen. Według włoskich dziennikarzy, ta druga ekipa byłaby skłonna wyłożyć za zawodnika nawet 12 milionów euro.

Źródło: Sampdoria News
Zdjęcie: U.C. Sampdoria

Czytaj także

„OCH, KAROL”, „KAROL WIELKI”, „MECZ ŻYCIA LINETTEGO” – po meczu polskiej reprezentacji

Krzysztof Czapul

Karol się PRZEŁAMAŁ i zagrał swój NAJLEPSZY MECZ w reprezentacji Polski!

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: KAROL LINETTY dziś wystąpi W PIERWSZYM SKŁADZIE reprezentacji Polski

Remigiusz Priebe