Okno na Wągrowiec

Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

JUŻ W NIEDZIELĘ KIERMASZ RZECZY UŻYWANYCH. Masz coś, czego nie chcesz, a innym może się przydać?

1 marca w godzinach 11-14 w wągrowieckim MDK niezwykła wyprzedaż.

– Kiermasz rzeczy używanych, czyli głównie odzieży i obuwia (np.  po dzieciach), zabawki, książki, dekoracje. Jeśli posiadasz w domu rzeczy, których chciałbyś się pozbyć, to ta wyprzedaż jest dla ciebie (ilość stanowisk jest ograniczona, a udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY) – zachęcają organizatorzy.

W ramach tej akcji ma powstać miejsce, gdzie za symboliczną kwotę będzie można znaleźć przedmioty z drugiej ręki. Akcja powstała z inicjatywy samych kobiet, które chętnie sprzedadzą rzeczy, które w ich domach nie są już używane, a mogą uszczęśliwić innych.

Jest to także korzyść dla kupujących – finansowa bo będą mieli możliwość znaleźć wiele interesujących rzeczy ( odzież, obuwie, zabawki, książki, dekoracje, inne) wszystko w dobrej cenie, spotkać się i porozmawiać z innymi mieszkankami naszej okolicy oraz pokazać, że zakupy można zrobić tak, aby nie zanieczyszczać środowiska.

Inicjatorką akcji jest Dagmara Smykowska-Drozd, która zaszczepiła pomysł w innych kobietach naszego miasta i okolic.

Czytaj także

UWAGA! Sygnalizacja świetlna dla pieszych wyłączona

Redakcja

WYBORY PREZYDENCKIE: Komisarz utworzył obwody głosowania w szpitalu i DPS-ach

Remigiusz Priebe

WALKA Z EPIDEMIĄ: Powstaje wągrowiecka baza sklepów i usługodawców online

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej