serpol praca

Okno na Wągrowiec
Jubileusze Kronika Wiadomości Wydarzenia

JUBILEUSZ: Pani Alina przepracowała 35 lat [ZDJĘCIA]

Alina Wachowiak to kierownik referatu organizacyjno-administracyjnego Urzędu Miasta i Gminy Gołańcz. Właśnie obchodzi okrągły jubileusz 35-lecia pracy zawodowej.

Z tej okazji nie obyło się bez uhonorowania przez burmistrza Mieczysława Durskiego – były więc gratulacje, podziękowania, bukiet kwiatów oraz list gratulacyjny.

Alina Wachowiak o sobie:

– Pracę w Urzędzie Miasta i Gminy  Gołańcz rozpoczęłam 7 maja 2001 roku jako pracownik interwencyjny, później pracowałam jako sekretarka. Od 2004 roku zajmuję się obsługą Rady Miasta i Gminy Gołańcz, a także archiwum zakładowym. Pełnię funkcję kierownika Referatu Organizacyjno-Administracyjnego. Bardzo lubię moją pracę i jestem dumna, że pracuję w urzędzie w Gołańczy. Moim hobby jest literatura, historia religii oraz język polski – kilka razy w roku biorę udział w konkursach ortograficznych. Należę do Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS w Gołańczy i Stowarzyszenia Zdrowy Styl w Gołańczy. Działam też w Klubie Żywej Książki przy Gołanieckim Ośrodku Kultury, a także pomagam jako wolontariusz w świetlicy środowiskowej.

Źródło: miasto i gmina Gołańcz

Czytaj także

Zderzenie samochodu osobowego i ciężarowego. Nie żyje małżeństwo z Gołańczy [FOTO]

Redakcja

ALE JUBILEUSZ: Pani Feliksa skończył 96 lat [FOTO]

Redakcja

Ćwierć wieku pracy Agnieszki Nowak

Redakcja