Okno na Wągrowiec
Felietony Społeczeństwo Wiadomości

GARNETZ NA PONIEDZIAŁEK, czyli… to dopiero początek naszej drogi!

Pomysł na start w wyborach samorządowych zrodził się nagle. Czasu było mało. Zbyt mało. Ale nas to nie zniechęciło. Postanowiliśmy założyć BEZPARTYJNY POWIAT i spróbować. Nie udało nam się wprowadzić do rady powiatu wągrowieckiego żadnego radnego, choć było blisko, ale udało nam się coś innego…

Mimo tego, że walczyliśmy z potężnymi partiami politycznymi, dysponującymi wielkimi ogólnopolskimi budżetami, to w całym powiecie zdobyliśmy blisko 2 tysiące głosów i ponad 7-procentowe poparcie! Za to wszystkim, którzy nam zaufali, DZIĘKUJEMY i zapewniamy, że to nie koniec, to dopiero początek!

Udało nam się bowiem zebrać niesamowitą grupę osób – drużynę z całego powiatu, ludzi pełnych chęci działania na rzecz naszej małej Ojczyzny. Tego zmarnować nie zamierzamy. Dlatego już wkrótce powstanie nasze stowarzyszenie, które ruszy z kopyta, aby działać, inicjować dobre projekty, jednoczyć wokół ważnych dla nas spraw, patrzeć władzy na ręce i zmuszać do pracy na rzecz mieszkańców naszego regionu.

O szczegółach będziemy informowali na bieżąco, ale już teraz chętnych, aktywnych i pełnych pasji zapraszamy do nas. Przyłączcie się! Powiat to My, mieszkańcy tej Ziemi i tylko od nas zależy, jak będzie się ona zmieniać. Na pewno nie wystarczy głos wrzucony do urny raz na kilka lat.

Krzysztof Garnetz,

Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Wągrowczanin z optymizmem patrzący w przyszłość

Czytaj także

IMGW OSTRZEGA: Dziś możliwe u nas BURZE, silny WIATR i DESZCZ

Krzysztof Czapul

GARNETZ NA PONIEDZIAŁEK: Po wyborach wraca stare, czyli nasz powiatowy kabaret

Krzysztof Garnetz

POLICJA: jechali zbyt szybko, z sądowym zakazem jazdy, złapali zbyt dużo punktów. WPADLI…

Redakcja