Okno na Wągrowiec
Felietony Społeczeństwo Wiadomości

GARNETZ NA PONIEDZIAŁEK, czyli… MAMY TO! Zarejestrowaliśmy listy we wszystkich okręgach powiatu

Nawet w najdłuższej podróży musisz zrobić pierwszy krok. Ten, który poprzedzony będzie odwagą i wiarą w cel, do którego dążysz. My właśnie go zrobiliśmy. I zapewniam, że kolejne to nie będzie bieg na 100 metrów. To nawet nie będzie maraton, to będzie ultramaraton!

Komitet Wyborczy Wyborców BEZPARTYJNY POWIAT zarejestrowany! Mamy listy we wszystkich czterech okręgach powiatu wągrowieckiego. Na naszych listach jest 25 osób. Tak różnych jak przekrój naszego społeczeństwa. Artyści, działacze, sportowcy, przedsiębiorcy, studenci, urzędnicy, pracownicy różnego szczebla. Młodzi i starsi, kobiety i mężczyźni. Łączy nas jedno – wspólny cel, aby zmienić naszą małą Ojczyznę oddolnie, wyrwać ją z tego marazmu, w którym utkwiliśmy.

Wielu nie dawało nam szans. Mówili, że nie damy rady. Pokazaliśmy im, że chcieć, to znaczy móc. Ale zaskoczył nas pozytywny odbiór naszej inicjatywy. To, jak wiele osób nam kibicuje i deklaruje chęć współpracy. Im mówimy, że dla każdego rozsądnego człowieka znajdzie się u nas miejsce. Zaraz po wyborach powstanie bowiem stowarzyszenie, które nie tylko będzie wspierać naszych radnych, ale działać znacznie, znacznie szerzej na niwie społecznej, kulturalnej, sportowej…

Teraz czas na kampanię. Przedstawimy Wam naszych kandydatów do rady powiatu wągrowieckiego. Będziemy mówić o naszych pomysłach i inicjatywach, ale także wsłuchiwać się w Wasze głosy i opinie, bo my nie uważamy, że mamy monopol na mądrość w każdej dziedzinie. Zapewniam Was, że wspólnie damy radę!

Na naszych listach znalazło się 25 osób. Łączy nas wspólny cel.

Krzysztof Garnetz,

Wągrowczanin z optymizmem patrzący w przyszłość

Czytaj także

Najbliższej nocy i nad ranem wciąż będą u nas występować przymrozki

Redakcja

GARNETZ NA PONIEDZIAŁEK, czyli… to dopiero początek naszej drogi!

Krzysztof Garnetz

Nocami i nad ranem wciąż mogą u nas występować przymrozki

Redakcja