Okno na Wągrowiec

Do kina Na luzie Wiadomości Wydarzenia

DZISIAJ W DKF: Nagrodzony „Oficer i szpieg” Polańskiego specjalnie dla miłośników kina [ZWIASTUN]

W ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego można dzisiaj obejrzeć głośny film polskiego reżysera.

Nie każdy chyba wie, że Dyskusyjny Klub Filmowy w Wągrowcu ma się całkiem dobrze. Wszyscy miłośnicy kina spotykają się w każdy poniedziałek, aby obejrzeć film wart ich uwagi.

Dzisiaj, w dużej sali wągrowieckiego kina MDK o godzinie 19.00 można będzie obejrzeć film pt. „Oficer i szpieg” w reżyserii Romana Polańskiego. Dodajmy, że ta produkcja miała aż 12 nominacji do francuskiej nagrody filmowej CEZAR.

Dodajmy, że cena karnetu na cały miesiąc to 32 zł, a na jeden tylko film 14 zł.

OFICER I SZPIEG:

Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej. Nowy szef wywiadu – Georges Picquart (Jean Dujardin) – wkrótce po uwięzieniu Dreyfusa odkrywa, że dowody przeciwko skazanemu oficerowi zostały spreparowane. Wbrew swoim przełożonym, Picquart postanowi ujawnić prawdę za wszelką cenę. Stawką w tej grze jest nie tylko błyskotliwie rozpoczęta kariera Picquarta, ale i wielki międzynarodowy skandal, który zmieni bieg historii.

Czytaj także

NIE BĘDZIE DOFINANSOWANIA DO WYMIANY PIECÓW! Wągrowiecka uchwała uznana za niezgodną z prawem

Remigiusz Priebe

Wągrowiec otwiera bazarek na Kasprowicza

Remigiusz Priebe

KILKUDZIESIĘCIU MEDYKÓW MUSI ZOSTAĆ PODDANYCH KWARANTANNIE Z POWODU PACJENTKI Z WĄGROWCA

Redakcja

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej