serpol praca

Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Sport Sport dzieci i młodzieży Wiadomości

Dołącz do Calcio Wągrowiec! TRWA NABÓR. Wystarczy mieć 4 lata!

Calcio Wągrowiec to klub, który z roku na rok się rozwija i osiąga sukcesy na arenach ogólnopolskich. W klubie trenuje obecnie blisko 120 adeptów podzielonych na kategorie wiekowe. Najmłodsza grupa stworzona jest z dzieci urodzonych w 2016 roku. Najstarsi mają 13 lat.

Biorąc pod uwagę, że w czasach pandemii, ruch i aktywność fizyczna jest mocno ograniczona, jest to idealny moment na zapisanie swojej pociechy do klubu piłkarskiego. Trenerzy dbają o rozwój fizyczny, kształtują cechy wolicjonalne i pracują nad elementami czysto piłkarskimi. Każdy kto urodził się w latach 2016-2007 jest mile widziany w klubie. Wszelkie informacje udzieli trener koordynator Dawid Jasiński 603-083-937.

Calcio występuje w rozgrywkach ligowych, wyjeżdża na turnieje ogólnopolskie i międzynarodowe, organizujemy obozy (lato, zima) i różne eventy: turnieje, zabawy taneczne dla rodziców, pikniki rodzinne itp. Klub istnieje 4,5 roku i przez ten czas wypromował już kilkoro adeptów do jednych z najlepszych akademii w kraju:

Borys Olech (rocznik 2011) – KKS Lech Poznań

Bogdan Pisarek (rocz. 2010) – KKS Lech Poznań

Nikodem Kossakowski (rocz. 2007) – KKS Lech Poznań

Oliwka Senger (rocz. 2007) – Warta Poznań

Mikołaj Pol (rocz. 2007) – Warta Poznań

Michał Łuczak (rocz. 2008) – Warta Poznań

Igor Busz (rocz. 2007) – Warta Poznań – Legia Warszawa

Fryderyk Kopczyński (rocz. 2008) – FASE Szczecin

– Zainteresowanie naszymi zawodnikami jest spore. To z pewnością wynik dobrej pracy trenerów, zawodników i współpracy z rodzicami. Razem tworzymy ten klub i razem chcemy jak najlepiej dla danego zawodnika. Na tle innych ośrodków to nas wyróżnia. Dodać mogę, że kolejni zawodnicy Calcio są obserwowani przez kluby i jeszcze we wrześniu wyruszą na testy – tłumaczy prezes stowarzyszenia Jacek Konwiński.

DOŁACZ DO CALCIO WAGROWIEC:

Trener Koordynator Dawid Jasiński 603-083-937.

Czytaj także

Szpital szuka pracownika

Redakcja

JEST PRACA. Burmistrz szuka sprzątaczki

Redakcja

JEST PRACA: W Skokach potrzebny pracownik socjalny

Redakcja