Okno na Wągrowiec

Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Dawid Ogrodnik w OSTRYCH słowach do premiera Morawieckiego: „Panie hipokryto…

Dawid Ogrodnik zwrócił się do Mateusza Morawieckiego w oficjalnym liście.

Dawid to pochodzący z Wągrowca znany i ceniony aktor. Często zabiera głos w sprawach publicznych, głośno i otwarcie wyraża swoje zdanie.

Tak stało się również teraz, po głośnej w kraju sprawie zaszczepienia znanych aktorów i ludzi mediów. Dawid Ogrodnik postanowił stanąć w ich obronie i opublikował list na swoim Instagramie.

LIST DAWIDA OGRODNIKA DO PREMIERA:  

„Panie hipokryto, proszę się zastanowić, z ilu przywilejów korzysta Pan na co dzień, od przywiezienia d**y z pracy i do pracy, darmowych hotelach, niepłaceniu mandatów i ciągle zasłanianie się immunitetem poselskim. Najpierw namawiacie moich znajomych do wzięcia udziału w akcji promocyjnej, bo są znani i szanowani, którzy są w grupie ryzyka i również mają prawo bać się o swoje zdrowie, a następnie używacie tego jak haniebny argument przeciw, mówiąc o lepszych i gorszych Polakach! Witamy w komunie 2021 r.! Premierzy wielu krajów szczepią się poza kolejnością właśnie w akcji promocji szczepień, więc jedyni, którzy szkodzą Narodowemu Programowi Szczepień, jest Pan i Pana partia!”.

List Dawida odbił się już głośnym echem. Cytują go największe ogólnopolskie media. Co jednak ciekawe, list zniknął już z jego konta na Instagramie.

Czytaj także

PREMIER wręczył WÓJTOWI BUDZYNIA akt nadania PRAW MIEJSKICH [WIDEO]

Remigiusz Priebe

WOJEWODA ODWOŁANY. Premier nie posłuchał apelu wielkopolskich samorządowców

Remigiusz Priebe

TOMASZ KRANC podpisał się pod apelem DO PREMIERA. Wielkopolscy starostowie nie chcą odwołania WOJEWODY

Remigiusz Priebe