Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO ZAGRAJĄ W KINACH? Pewnego razu w Hollywood, o Śnieżce całkiem inaczej i opowieść o złych chłopcach, czyli nowy Vega [ZWIASTUNY]

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu i Mieścisku.  

KINO MDK W WĄGROWCU

PEWNEGO RAZU… W HOLLYWOOD

MAŁA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 19.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Pełna anegdot i elektryzujących dygresji historia aktora grającego w westernach, który próbuje wrócić na szczyt (Leonardo DiCaprio), oraz jego wiernego dublera (Brad Pitt nigdy nie był lepszy). W tle czasy kontestacji, ruch hipisów, zmierzch epoki klasycznego Hollywoodu i złotej ery telewizji.

ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 16.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat 13 zł.

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj.

BAD BOY

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 18.00, 20.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni.

KOTY

MAŁA SALA: sobota, niedziela, godz. 17.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

W filmie usłyszymy ikoniczną muzykę Lloyda Webbera, na ekranie zobaczymy światowej klasy tancerzy, którzy pracowali pod dyrekcją wyróżnionego nagrodą Tony choreografa – Andy’ego Blankenbuehlera.

BAYALA I OSTATNI SMOK

DUŻA SALA: sobota, godz. 14.00.

MAŁA SALA: niedziela, godz. 13.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat 13 zł.

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

DWA DNI, JEDNA NOC

Piątek, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Sandra straci pracę. Bo dopiero wyszła z depresji i pracuje gorzej niż inni, a jej szefowi depcze po plecach konkurencja. Ale to nie szef zdecyduje o jej zwolnieniu – zdecydują o nim jej koledzy z pracy, którym przedstawiono wybór…

MISJA YETI

Sobota, godz. 16.00. Bilet 8 zł.

Czy legendarny Yeti istnieje? A może jest tylko legendą? Młody i niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać.

SERCE NIE SŁUGA

Sobota, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Daria i Filip znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc, ona z kolei z niewiadomych powodów wciąż jest sama.

Czytaj także

UWAGA! Sygnalizacja świetlna dla pieszych wyłączona

Redakcja

WYBORY PREZYDENCKIE: Komisarz utworzył obwody głosowania w szpitalu i DPS-ach

Remigiusz Priebe

WALKA Z EPIDEMIĄ: Powstaje wągrowiecka baza sklepów i usługodawców online

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej