Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Wiadomości

Co jest GRANE? [ZWIASTUNY]

Repertuar kina MDK w Wągrowcu, kina „Mewa” w Budzyniu oraz Kina „Za Rogiem” w Mieścisku. 

KINO MDK W WĄGROWCU

25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 18.00 i 20.30. Niedziela, godz. 17.00 i 19.30.   

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie.

SOLAN I LUDWIK – MISJA KSIĘŻYC

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 16.00. Niedziela, godz. 15.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat – 13 zł.

Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały Solan i nieco bardziej ostrożny Ludwik. Ich pojazdem ma się stać rakieta zbudowana przez Alfiego – przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, nie zawsze udane.

LEONARDO DA VINCI. NOC W LUWRZE

MAŁA SALA: sobota, niedziela, godz. 15.00.

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

„Leonardo da Vinci. Noc w Luwrze” to wyjątkowa kinowa podróż przez najsłynniejsze muzeum świata, a także przez twórczość największego artysty w dziejach – Leonarda da Vinci. Wraz z kamerą zwiedzimy pierwszą tak dużą wystawę retrospektywną dzieł Leonarda da Vinci. W Luwrze obejrzało ją do tej pory ponad milion osób, czyniąc z niej najchętniej odwiedzaną wystawę w historii Paryża.

KINO „MEWA” W BUDZYNIU

25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY

Piątek, godz. 19.00. Niedziela, godz. 17.00, 19.00.

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego.

SAMSAM

Piątek, godz. 17.00. Sobota, niedziela godz. 15.00

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających super-bohaterskich rodziców, grupę super przyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu… Do szczęścia brakuje mu tylko jednego, czyli supermocy.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU

Piątek, godz. 18.00.

Bilety: 8 zł.

Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto, w którym mają spędzić romantyczny weekend. Na kilka godzin ich ścieżki się rozchodzą, i Ashleigh, która miała przy okazji tej wizyty przeprowadzić wywiad ze znanym reżyserem, niespodziewanie wpada w wir celebryckich problemów – i pokus.

CORGI. PSIAK KRÓLOWEJ

Sobota, godz. 16.00.

Bilety: 8 zł

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek królowej Elżbiety. Mieszka w Pałacu Buckingham i pławi się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek pewnej intrygi Rex trafia do londyńskiego schroniska.

DYWIZJON 303. HISTORIA PRAWDZIWA

Niedziela, godz. 16.00.

Bilety: 8 zł

Po brawurowym lądowaniu pilot Jan Zumbach powraca do zdrowia w sanatorium, gdzie zastaje go wybuch II wojny światowej. Razem z instruktorem pilotażu Witoldem Urbanowiczem przedostają się do Wielkiej Brytanii, by w eskadrach RAF-u kontynuować walkę z Niemcami.

Czytaj także

Wielkopolski kurator oświaty odwiedził dziś wągrowieckie przedszkole [ZDJĘCIA]

Redakcja

W tych STACJACH DIAGNOSTYCZNYCH w sobotę SPRAWDZISZ ZA DARMO ŚWIATŁA w samochodzie

Remigiusz Priebe

ZDARZYŁO SIĘ: 114 lat temu DZIECI ZASTRAJKOWAŁY w wągrowieckiej SZKOLE

Redakcja