Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Wiadomości

Co jest GRANE? [ZWIASTUNY]

Repertuar kina MDK w Wągrowcu, kina „Mewa” w Budzyniu oraz Kina „Za Rogiem” w Mieścisku. 

KINO MDK W WĄGROWCU

TROLLE 2

DUŻA SALA: piątek, godz. 16.00, 18.00. Sobota, niedziela, godz. 16.30 i 18.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł, dzieci do 6 lat – 13 zł.

Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż.

TENET

MAŁA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 19.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Uzbrojony tylko w jedno słowo — Tenet — bohater przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić ludzkość. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska wykraczającego poza czas realny.

AFTER 2

DUŻA SALA: piątek, godz. 20.00. Sobota, niedziela, godz. 20.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Tessa wciąż nie potrafi wybaczyć i zaufać Hardinowi, po tym co między nimi zaszło. Aby wyleczyć się z namiętności, rzuca się w wir pracy. Dzięki talentowi i urodzie szybko odnajduje się w nowym poukładanym świecie. Poznany w pracy przystojny i odpowiedzialny Trevor wydaje się idealną „odtrutką” na mrocznego i skomplikowanego Hardina.

RAZEM Z ANDRÉ RIEU. MUZYKA Z MAGICZNEGO MAASTRICHT

DUŻA SALA: sobota, niedziela, godz. 14.00.

Bilety: normalny 25 zł, ulgowy 20 zł.

André Rieu powraca do kin, by podnieść nas na duchu! W tych wymagających czasach, kiedy mamy ograniczony kontakt z naszymi najbliższymi, holenderski maestro zaprasza nas do kin, byśmy bezpiecznie zjednoczyli się w muzyce, tańcu i radości.

Po sukcesach retransmitowanych z Maastricht do kin na całym świecie koncertów: „Amore – mój hołd dla miłości”, „André Rieu, czyli 70 lat młodości” czy „Zatańczymy?”, przyszedł czas na kolejne kinowe show.

KINO „MEWA” W BUDZYNIU

TROLLE 2

Piątek, sobota, niedziela, godz. 15.00, 17.00. 

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

Królowa Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż.

JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ

Piątek, sobota, niedziela, godz. 19.00. 

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak.

KINO „ZA ROGIEM” MIEŚCISKO

KOSMICZNA JAZDA. HAU, HAU, HAU. MAMY PROBLEM!

Sobota, godz. 16.00.

Bilety: 8 zł.

Na Ziemi w tajemniczy sposób zaczynają znikać przeróżne przedmioty: od walizek podróżnych, przez samochody, budkę telefoniczną, wesołe miasteczko aż po… Statuę Wolności! W tym samym czasie na Księżycu przepada bez śladu bohaterski kosmonauta Kazbek.

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

Niedziela, godz. 16.00.

Bilety: 8 zł

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku lekturą wyjątkowo inspirującą.

Czytaj także

Wielkopolski kurator oświaty odwiedził dziś wągrowieckie przedszkole [ZDJĘCIA]

Redakcja

W tych STACJACH DIAGNOSTYCZNYCH w sobotę SPRAWDZISZ ZA DARMO ŚWIATŁA w samochodzie

Remigiusz Priebe

ZDARZYŁO SIĘ: 114 lat temu DZIECI ZASTRAJKOWAŁY w wągrowieckiej SZKOLE

Redakcja