Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO JEST GRANE W KINIE? [REPERTUAR]

Repertuar kina MDK w Wągrowcu, kina Za Rogiem w Mieścisku oraz Kina Za Rogiem w Skokach na weekend. 

KINO MDK W WĄGROWCU

KLUB ROZWODNIKÓW

DUŻA SALA: sobota, niedziela, godz. 19.00. 

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Dotkliwie poturbowany przez życie małżeńskie, zdradzony przez swoją ukochaną żonę, Ben odzyskuje wolność, ale nie bardzo wie, co z nią zrobić. Najchętniej mazałby się w kącie i rozgrzebywał resztki swojego złamanego serca. Na szczęście może liczyć na dawnego kumpla Patricka, dla którego rozwód to istna ucieczka z Alcatraz!

TAJEMNICZY OGRÓD

DUŻA SALA: sobota, niedziela, godz. 15.00. 

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia.

GNIAZDO ZŁA

DUŻA SALA: sobota, godz. 21.00. 

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Samuel (Justin Korovkin) jest sparaliżowanym chłopcem, mieszkającym z matką Eleną (Francesca Cavallin) w odciętej od świata willi. Dorasta pod czujnym okiem troskliwej, lecz surowej rodzicielki, która zabrania mu pod żadnym pozorem opuszczać mury domu. Życie w willi jednak zmienia się, gdy dochodzi do szeregu dziwnych i niepokojących wydarzeń.

CZYŚCIEC

DUŻA SALA: sobota, niedziela, godz. 17.00. 

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

W czasie wizyty u znajomych, Fulla Horak (Małgorzata Kożuchowska) poznaje kobietę, której niezachwiana wiara w Boga robi na wszystkich ogromne wrażenie. Spotkanie to odciska piętno na Fulli i zmusza ją do duchowych poszukiwań i powrotu do wartości, które odrzuciła przed laty.

KINO ZA ROGIEM W SKOKACH

NARZECZONY NA NIBY

Piątek, godz. 18.00. Bilety: 8 zł.

Karina, starając się stworzyć swój pierwszy szczęśliwy związek, okłamuje swojego partnera. Jedno małe kłamstewko doprowadza do serii nieprzewidzianych zdarzeń.

BARANEK SHAUN

Sobota, godz. 11.00 (seans wyprzedany)

Baranek Shaun wyrusza w pełną niebezpieczeństw i przygód wyprawę do miasta, aby ratować z tarapatów gospodarza swojej farmy.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

IKAR. LEGENDA MIETKA KOSZA

Piątek, godz. 18.00. Bilety: 8 zł.

Niewidomy kompozytor i pianista jazzowy, przez Billa Evansa uznany za jednego z trzech najwybitniejszych muzyków tamtego czasu. Maciej Pieprzyca w swoim filmie portretuje Mieczysława Kosza, wybitnie utalentowanego muzyka, kóry wywarł znaczący wpływ na polską szkołę jazzu.

BARANEK SHAUN. FARMAGEDDON

Sobota, godz. 16.00. Bilety: 8 zł.

W lesie w pobliżu farmy baranka Shauna awaryjnie ląduje pojazd kosmiczny. Pilotująca go kosmitka Lu-La okazuje się istotą uroczą i obdarzoną niezwykłymi mocami, szybko więc zaprzyjaźnia się ze stadem owiec.

NASZE NAJLEPSZE WESELE

Niedziela, godz. 18.00. Bilety: 8 zł.

Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił radość z pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień kolejnej młodej pary.

Czytaj także

COVID-19: Zmarły dwie osoby z powiatu. Dwucyfrowa liczba nowych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

MIASTO SPRZEDAJE ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ: Ponad 4 hektary do wzięcia za niemal 2 miliony złotych [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

SM INFORMUJE: Będzie przegląd instalacji GAZOWEJ w blokach przy ul. Jeżyka i Średnia [WYKAZ]

Krzysztof Czapul