Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

CIĘŻARÓWKA ZDERZYŁA SIĘ Z DWIEMA OSOBÓWKAMI! Jedna osoba W SZPITALU. Droga jest ZABLOKOWANA

Ruch samochodów kierowany jest objazdem.

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj przed godziną 15. na drodze wojewódzkiej nr 196 łączącej Wągrowiec z Poznaniem. W miejscowości Bolechowo, w okolicy tamtejszej stacji paliw Shell, zderzyła się ciężarówka z dwoma samochodami osobowymi.

Jak udało się nam ustalić, jedna osoba odniosła na tyle poważne obrażenia, że została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala. Przyczyny wypadku ustala policja.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana, a ruch samochodów kierowany jest objazdem i (jak donoszą nasi Czytelnicy) odbywa się w miarę płynnie.

Zdjęcie: Łukasz/MotoSygnały

Czytaj także

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja

TLENEK WĘGLA: Starszy mężczyzna po zatruciu trafił do szpitala. Ewakuacja mieszkańców

Redakcja

Policjantka po służbie rozpoznała poszukiwanego. Ujęła go z innym funkcjonariuszem

Redakcja