Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Były hamburgery, będą smaczne kebaby. Wiemy kiedy otwarcie!

W miejscu po dawnej burgerowni, otwartej niegdyś przez Magdę Gessler, wkrótce ruszy restauracja z kebabem znanej sieci „Zahir Kebab”.

Od około roku nie działa już w Wągrowcu przy ulicy Kościuszki restauracja „MG Burger”, w której serwowano hamburgery. Punkt zamknięto i od tego czasu świecił on pustkami, chociaż to bardzo prestiżowe miejsce w naszym mieście, przy nowo wyremontowanej, głównej ulicy.

To się jednak wkrótce zmieni. Już w przyszłym tygodniu swoje podwoje otworzy „Zahir Kebab”.   W menu będą kebaby rollo, dania obiadowe, sałatki, burgery i zapiekanki, falafele, placki i kanapki oraz zestawy dla dzieci. Ceny od 8 złotych za najprostszy rolowany kebab wegetariański do 27 złotych za danie obiadowe, zwane… mega talerz!

Za tą inwestycją stoją znani w Wągrowcu Katarzyna i Marcin Gajewscy. Zatrudnienie na umowę o pracę znajdzie tam 7 osób. Godziny otwarcia: niedziela – czwartek 11-22, a w piątek i sobota 11-1. W lokalu będzie można także organizować imprezy okolicznościowe. Uruchomiona zostanie też usługa dowozu zamówionych posiłków.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, uroczyste otwarcie planowane jest na przyszły piątek 17 maja. 

„Zahir Kebab” to sieć wielu restauracji w całej Polsce. Swoją nazwę wzięła od nazwiska jej założyciela, Zahira Islama, który pochodzi z Bangladeszu i kilkanaście lat temu znalazł nową ojczyznę w Polsce.

Czytaj także

ZKM PRZYPOMNA: Od poniedziałku zmiana rozkładu jazdy miejskich autobusów

Redakcja

Zdolna uczennica PSM w Wągrowcu i jej sukcesy! [FOTO]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Zapadnie decyzja ws. obligacji

Krzysztof Czapul