serpol praca

Okno na Wągrowiec
Edukacja Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

BRAWO panie Alicja i Renata! Te nauczycielki otrzymały prestiżową nagrodę

Alicja Kramer i Renata Stróżewska otrzymały prestiżową Krajową Odznakę Jakości.

Otrzymały ją za realizację ciekawego projektu eTwinning, prezentującego wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, opierającego się na współpracy i wspólnych efektach partnerów z całej Polski.

Praca i podjęte działania w dziedzinie europejskiej współpracy szkół przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych zostały uznane za szczególnie oryginalne i nowatorskie, a podjęta inicjatywa za przykład dobrej praktyki, godnej naśladowania przez inne szkoły zarówno w kraju, jak i za granicą.

Przypomnijmy, że nauczycielki w minionym roku szkolnym dołączyły do eTwinning – europejskiej społeczności szkolnej, współpracującej za pomocą mediów elektronicznych. Pragnieniem autorek projektu było m.in. przybliżenie działalności Żydów, ich wkładu w rozwój społeczności lokalnej i ogólnopolskiej oraz budowanie wśród uczniów postaw otwartości na mniejszości narodowe. Podsumowaniem projektu był udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Judaizmie, w którym nasi reprezentanci zajęli I miejsce!

 Projekt Pani Alicji i Pani Renaty, oprócz przyznanego certyfikatu Krajowej Odznaki Jakości, został potwierdzony listami gratulacyjnymi dla nauczycielek i dyrektora placówki, zyskał możliwość udziału w konkursie krajowym oraz szansę na Europejską Odznakę Jakości.

Źródło: gmina-skoki.pl

Czytaj także

WYPADEK z udziałem czterech samochodów. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]

Redakcja

Będzie nowa sala sportowa przy wągrowieckiej szkole

Redakcja

OSTATNIE POŻEGNANIE: odszedł druh Miłosz Dychtowicz

Redakcja