Okno na Wągrowiec
Piłka nożna Społeczeństwo Sport Wiadomości Wydarzenia

BRAWO! Jest już 20 procent kwoty potrzebnej na operację Mateusza!

Wczoraj napisaliśmy o wielkim pechu piłkarza wągrowieckiej Nielby.

Na meczu sparingowym z Zamkiem Gołańcz, tuż przed startem Nielby Wągrowiec w III lidze, zawodnik tej drużyny – Mateusz Piechowiak zerwał więzadła krzyżowe przednie w kolanie. To bardzo poważna kontuzja, wymagająca operacji. Jej koszt jest bardzo duży, bo aż 15 tysięcy złotych.

Na portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na ten cel. Wczoraj, gdy o tym napisaliśmy na naszym portalu, to na koncie było ledwie 600 złotych, tylko 4 procent z potrzebnej kwoty. Ale na wągrowczan, pewnie nie tylko kibiców Nielby Wągrowiec można liczyć. Minął tylko dzień, a na koncie jest już ponad 3,1 tys. zł! To już nie 4, ale 20 procent sumy potrzebnej na operację nielbisty!

Jak się nietrudno domyślić, pieniądze wpłacają zwykli ludzie, po kilkadziesiąt złotych, 10, 30, 50. Ale są i wpłaty 100-złotowe. Najwyższą jak na razie wpłatą było 150 zł – tyle wpłaciły Orliki z Nielby Wągrowiec, czyli młodzi piłkarze!

W imieniu Mateusza wszystkim wpłacającym dziękujemy za gest serca i oczywiście prosimy o więcej oraz zachęcamy do wpłaty tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Mateusz to młody, ale doświadczony piłkarz. Grał między innymi w Miedzi Legnica i Chojniczance Chojnice. Bardzo pomógł także Nielbie w awansie do III ligi. Teraz my możemy pomóc Mateuszowi! Wpłacać pieniądze można na portalu zrzutka.pl, pod tym adresem: https://zrzutka.pl/x2fgjj

Czytaj także

Policjanci przez ruchliwą drogę przeprowadzili stadko… łabędzi [FIM]

Redakcja

W Wągrowcu rusza Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Redakcja

W Wągrowcu wraca „złota rączka”

Redakcja