serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Społeczeństwo Wiadomości

Będzie festyn charytatywny dla chorego Szymonka. Przyjdź i pomóż


zatrudnie
artdent baner

Festyn już najbliższą niedzielę na boisku SP nr 3. A zobaczymy tam m.in. takich artystów jak Zbyszek Zaranek i Bayan Brothers!

Szymon przyszedł na świat 8 grudnia 2020 roku. Niestety, szybko zdiagnozowano u niego niedowład lewostronny połowiczny. Chłopiec ma powiększoną lewą komorę mózgu. Do dziś nie komunikuje się werbalnie z otoczeniem

Od tego czasu Szymon jest pod stałą opieką wielu lekarzy i specjalistów, między innymi neurologa, logopedy, okulisty, otolarygologa oraz psychiatry dziecięcego. Wymaga wielu godzin terapii i rehabilitacji tygodniowo. Chłopiec uczęszcza na zajęcia ze wczesnego wspomagania rozwoju, jednak to nie wystarcza, jego potrzeby są znacznie większe.

Dlatego ruszyła zbiórka z pomocą dla chłopca. Jak pomóc? To proste wystarczy wejść na portal Fundacji Serce dla Maluszka, gdzie można dokonać wpłaty.

– Z góry dziękujemy za każdy datek! – dziękują rodzice Szymonka.

Ale to nie jedyny sposób. Za kilka dni odbędzie się festyn charytatywny dla chorego chłopca. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, 4 czerwca na boisku przy szkole podstawowej numer 3 w Wągrowcu przy ulicy Klasztornej. Start o godzinie 13.00.

Szczegóły poniżej na plakacie:

Czytaj także

Dla Sary będą rzucać do tarczy lotkami

Redakcja

POTRZEBNA POMOC: Dzisiaj ZGUBIONO tablicę rejestracyjną

Redakcja

SANEPID o przypadkach infekcji u kotów spowodowanych PTASIĄ GRYPĄ

Redakcja