serpol praca

Okno na Wągrowiec
Na sygnale Wiadomości

APEL POLICJI: Rozpoznajesz go? Okradł kościół! [FILM/FOTO]

Policjanci z Gniezna poszukują złodzieja, który we wtorek, 19 września, około godziny 13.00, po włamaniu ukradł skarbonę z jednego z kościołów w Gnieźnie.

– Publikujemy jego zdjęcie z monitoringu. Jeśli go rozpoznajesz, zgłoś się na policję – apelują funkcjonariusze i dodają:

– Publikujemy zdjęcie i prosimy o pomoc każdego, kto jest w stanie udzielić informacji o mężczyźnie. Osoby, które rozpoznają złodzieja proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2: tel. 47 77 21 211 lub z policjantem zajmującym się sprawą – nr tel. 47 77 21 302, e-mail: anna.osinska@po.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują złodzieja, który we wtorek, 19 września 2023 roku około 13:00 po włamaniu ukradł skarbonę z jednego z kościołów w Gnieźnie.Publikujemy zdjęcie oraz filmy i prosimy o pomoc każdego, kto jest w stanie udzielić informacji o mężczyźnie. Osoby, które rozpoznają złodzieja proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie przy ul. Jana Pawła II 2 – nr. tel. 47 77 21 211 lub z policjantem zajmującym się sprawą – nr tel. 47 77 21 302, e-mail: anna.osinska@po.policja.gov.plPolicja zapewnia anonimowość.

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie Czwartek, 21 września 2023

Źródło: KPP Gniezno

Czytaj także

POBITA KOBIETA znaleziona na trawniku. Policja ma już PODEJRZANEGO. To bliski ofiary

Redakcja

Dziś zawyją policyjne syreny

Redakcja

Dziewczynki prosiły o POMOC. Na nogi postawiły POLICJĘ. To była… ZABAWA! [FOTO]

Redakcja