Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

ALE ZŁODZIEJ! Ukradł piwo za niespełna 2 zł. Dostał za to mandat… 200 złotych

Do tej kradzieży doszło we wtorek w jednej z wągrowieckich „Biedronek”.

Obsługa sklepu „Biedronka” przy ulicy Bydgoskiej w Wągrowcu na gorącym uczynku złapała złodzieja. Mieszkaniec Wągrowca ukradł piwo o wartości 1.89 zł. Na miejsce natychmiast wezwano patrol policji. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 200 złotych.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja