Okno na Wągrowiec
Gorący temat Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

ALE TEMAT: WYDZIAŁ KOMUNIKACJI BĘDZIE NIECZYNNY, BO URZĘDNICY JADĄ NA WYCIECZKĘ

kondolencje Hubert Paluch okno
kondolencje Hubert Paluch um
kondolencje Hubert Paluch mciw
kondolencje Hubert Paluch pd

W najbliższy piątek w wydziale komunikacji w Wągrowcu nic nie załatwimy.

Na stronie internetowej starostwa powiatowego widnieje lakoniczny komunikat o treści:
„INFORMUJEMY, ŻE W PIĄTEK 20.09.2019 R. WYDZIAŁ KOMUNIKACJI STAROSTWA POWIATOWEGO W WĄGROWCU BĘDZIE NIECZYNNY. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY”.

Postanowiliśmy dopytać o co chodzi. Ze starostwa powiatowego otrzymaliśmy odpowiedź, że urzędnicy wyjeżdżają na… wycieczkę.

– W ramach pracowniczego funduszu socjalnego Starostwo Powiatowe w Wągrowcu organizuje wycieczkę pracowniczą w dniach 20-22 września. Do skorzystania z wycieczki mają prawo wszyscy pracownicy. Z wycieczki skorzystają również pracownicy wydziału komunikacji, w związku z tym wydział ten będzie nieczynny w piątek 20 września.

Czyli na wycieczkę wyjeżdżają pracownicy wszystkich wydziałów starostwa powiatowego, ale tylko ten jeden, najbardziej oblegany przez mieszkańców będzie całkowicie zamknięty.

Urzędnicy tłumaczą, że będzie to jedyny dzień w tym roku, kiedy wydział komunikacji będzie nieczynny. A informacja o zamknięciu wydziału została podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej powiatu i na Facebooku, w wydziale komunikacji i budynku starostwa.

Jednocześnie urzędnicy za powstałe utrudnienia mieszkańców przepraszają.

Dodajmy, że wycieczka kilkudziesięciu pracowników starostwa powiatowego udaje się na Kaszuby. Ilu z nich to pracownicy wydziału komunikacji? Tego nam nie ujawniono.

Czytaj także

JEST PRACA: Sprawdź, kto i gdzie szuka u nas pracowników [OFERTY]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja

WYBORY 2024: Wiemy, kto wygrał w pierwszej turze i gdzie będą dogrywki

Redakcja