Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Sport Wiadomości

Unia Wapno ma nowego prezesa

Po ponad 30 latach przewodzenia klubowi, Henryk Rogalski, zgodnie z zeszłoroczną zapowiedzią, nie ubiegał się ponownie o tę funkcję.

Nowym szefem wapnieńskiego klubu wybrany został Przemysław Dera. W skład zarządu weszli również: Sławomir Maksym (wiceprezes), Andrzej Linetty (sekretarz), Radosław Wojtkowiak, Grzegorz Mężydło oraz Henryk Rogalski.

Na zdjęciu: odchodzący i nowy prezes

Źródło: Unia Wapno

Czytaj także

Od dzisiaj wągrowiecka prokuratura w nowej siedzibie

Redakcja

Karol Linetty wróci do Polski?! Znów może ZAGRAĆ w niebiesko-białych barwach…

Krzysztof Czapul

Anomalie sejmowe…

Redakcja