Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Kronika Odeszli Wiadomości Wspomnienie o...

Odszedł pan Wacław Błażejewski. Był wieloletnim sołtysem w Bliżycach

Tę smutną informację przekazał burmistrz miasta i gminy Skoki Tadeusz Kłos.

– Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 19 stycznia 2024 roku, w wieku 75 lat zmarł Wacław Błażejewski, były sołtys sołectwa Bliżyce – informuje oficjalna strona urzędu.

Wacław Błażejewski pełnił funkcję sołtysa przez sześć kadencji. Był inicjatorem wielu przedsięwzięć społecznych, kulturalnych i inwestycyjnych.

– Rodzinie zmarłego składam wyrazy głębokiego współczucia – mówi burmistrz Tadeusz Kłos.

Źródło: Miasto i Gmina Skoki

Czytaj także

Sprawę ŚMIERCI 23-latka badała wągrowiecka PROKURATURA

Krzysztof Czapul

Burmistrz Wągrowca będzie się spotykała z mieszkańcami w plenerze [SZCZEGÓŁY]

Redakcja

Starszy posterunkowy Weronika Hanyżewska odeszła na wieczną służbę…

Redakcja