Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Wiadomości Wydarzenia

Wojewoda odwiedzi wągrowiecki szpital

Wojewoda wielkopolski Michał Zieliński spotka się m.in. ze starostą oraz dyrektorem szpitala.

Starosta Tomasz Kranc oraz dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu Przemysław Bury w piątek 13 maja o godz. 9.00 w budynku ZOL (teren szpitala) spotkają z wojewodą wielkopolskim Michałem Zielińskim.

Podczas tego spotkania zostanie podpisana umowa dotycząca sfinansowania ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 zakupu wyposażenia centralnej sterylizatorni.

Źródło: Powiat wągrowiecki

Czytaj także

PRZYPOMINAMY: Zamknięty PRZEJAZD kolejowy. Są OBJAZDY [SZCZEGÓŁY/MAPY]

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Zamkną drogę wyjazdową z Wągrowca [MAPA/SZCZEGÓŁY]

Redakcja

Amelia NAJLEPSZA w ogólnopolskim konkursie [FOTO]

Redakcja