Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

WAŻNE: SZPITAL wstrzymuje PRZYJĘCIA pacjentów na oddział wewnętrzny

To skutek tego, że na tym oddziale wykryto zakażenie koronawirusem.

– Uprzejmie informuję, że w związku z ujawnieniem ogniska epidemicznego SARS-CoV-2 w Oddziale Wewnętrznym, do dnia 3 stycznia 2022 roku włącznie zostają wstrzymane przyjęcia pacjentów. Proszę o kierowanie osób wymagających stacjonarnego leczenia internistycznego do oddziałów w okolicznych szpitalach powiatowych lub szpitalach wyższego poziomu zabezpieczeni PSZ – informuje Przemysław Bury, dyrektor ZOZ w Wągrowcu.

Źródło: Szpital w Wągrowcu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul