Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Na własne oczy Wiadomości Wydarzenia

WYPADEK BUSA Z PSZCZOŁAMI. DWÓCH MĘŻCZYZN TRAFIŁO DO SZPITALA [ZDJĘCIA]

Do tego zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w okolicach Mieściska.

Noc. Poniedziałek, 20 lipca, godzina 1.30. Wtedy to służby ratownicze poinformowano o poważnym wypadku w okolicach Mieściska.

Na miejscu okazało się, że bus, przewożący kilkadziesiąt uli, z nieznanych na razie przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Tym dostawczym samochodem podróżowało dwóch mężczyzn, jeden z nich byłzakoeszczony w pojeździe. Obaj trafili do szpitala w Wągrowcu.

Stan obu mężczyzna jest dość poważny. Jeden z nich ma liczne złamania oraz ogólne potłuczenia. Drugi zaś do lecznicy trafił z urazem wewnętrznym. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża. Z pewnością jednak dłuższy czas spędzą w szpitalu. 

Bardzo zniszczony jest natomiast bus, który ule przewoził. Przyczyny tego wypadku już bada wągrowiecka policja.  

Fot. Czytelnik/OSP Mieścisko

Czytaj także

WYPADEK: Zderzenie trzech aut. Na POMOC wezwano helikopter LPR. Kilka osób trafiło do szpitali [FOTO/FILM]

Krzysztof Czapul

UWAGA! Dziś na drogach trwa policyjna akcja [FILM]

Redakcja

Zderzenie BUSA i osobówki. Kierowca cudem ocalał. „Mam dziś urodziny. Dostałem drugie życie!” [NAGRANIE]

Redakcja