Okno na Wągrowiec
Społeczeństwo Wiadomości

20-letni Brajan chce znów stanąć na nogi. Możemy mu pomóc

Trwa zbiórka z pomocą dla tego młodego człowieka.

Był drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Poniedziałek, 26 grudnia ubiegłego roku. Około godziny 8.30 służby ratunkowe powiadomiono o wypadku samochodowym w miejscowości Międzylesie w gminie Rogoźno.

PISALIŚMY O TYM TUTAJ:

Na miejscu okazało się, że samochód osobowy wypadł tam z drogi i uderzył w drzewo. Autem podróżował tylko 20-latek, którego obrażenia były na tyle poważne, że do poznańskiego szpitala został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Minęło już kilka miesięcy. Co z Brajanem? Bo tak ma na imię 20-latek, który uległ temu wypadkowi.

Młody mężczyzna zaczął już odzyskiwać świadomość, ale ma bardzo poważny uraz mózgu. Już wiadomo, że przed nim długa droga, aby znów stanął na własnych nogach i zaczął funkcjonować tak jak dawniej…

Jego bliscy przyznają, że pojawiło się światełko nadziei, gdy usłyszeli, że dzięki specjalistycznej rehabilitacji Brajan może wrócić do dawnego życia.

Rehabilitacja jest jednak poza ich zasięgiem finansowym. Dlatego z wielką prośbą zwracają się do wszystkich dobrych ludzi o pomoc. Zbiórka ruszyła już jakiś czas temu, ale nadal potrzeba wpłat ludzi dobrego serca. Jak dotąd udało się zebrać niespełna 12 tysięcy złotych, z planowanych 70 tys. zł.

ABY POMOC BRAJANOWI WYSTARCZY WEJŚĆ TUTAJ:

https://pomagam.pl/brajann

Źródło: pomagam.pl

Czytaj także

Policjanci przez ruchliwą drogę przeprowadzili stadko… łabędzi [FIM]

Redakcja

18-latka z powiatu wągrowieckiego ranna w wypadku. Helikopterem LPR trafiła do szpitala [FOTO]

Redakcja

W Wągrowcu rusza Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

Redakcja