Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

18-latka z powiatu wągrowieckiego ranna w wypadku. Helikopterem LPR trafiła do szpitala [FOTO]

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę na terenie gminy Żnin w miejscowości Cerekwica.

W sobotę, 18 maja, około godziny 16.50 dyżurny żnińskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Cerekwica (gmina Żnin). Uczestniczyć w nim miał jeden samochód osobowy.

Na miejscu okazało się, że samochód seat uderzył tam w drzewo. Obrażenia kierującej autem kobiety były na tyle poważne, że została ona przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Bydgoszczy.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że18-letnia mieszkanka powiatu wągrowieckiego, na łuku drogi, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków, w wyniku czego utraciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo – wyjaśnia policja i dodaje:

– Wraz z nią w pojeździe podróżowało dwoje mieszkańców powiatu żnińskiego, 18-latek oraz 16-latka. W związku z doznanymi obrażeniami kierująca została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala do Bydgoszczy, pasażerowie natomiast nie wymagali hospitalizacji. Mundurowi, ustalili, że kierująca posiadała uprawnienia do kierowania oraz była trzeźwa.

Źródło: KPP Żnin

Czytaj także

IMGW OSTRZEGA: W nocy możliwy u nas ulewny DESZCZ i BURZE z GRADEM. WIATR nawet do 100 km na godzinę!

Krzysztof Czapul

POLICJA SZUKA ZAGINIONYCH Z WĄGROWCA I MIEŚCISKA [FOTO]

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Wiemy, gdzie dziś i w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja