Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

Wyróżnienia dla honorowych dawców krwi [ZDJĘCIA]

W czwartek 22 września w siedzibie wągrowieckiego szpitala odbyło się w kolejne, uroczyste wręczenie wyróżnień wieloletnim honorowym krwiodawcom – mieszkańcom naszego powiatu.

W imieniu Ministra Zdrowia odznaki „Zasłużony dla zdrowia narodu” wręczył Dyrektor ZOZ w Wągrowcu dr Przemysław Bury. Wyróżnienia odebrali: Piotr Michalak oraz Bartosz Zubel.

Serdecznie gratulujemy i życzymy pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz wielu kolejnych lat w zdrowiu.

Źródło: ZOZ Wągrowiec

Czytaj także

ALE POBIEGŁ! Marcin z rekordem na 100 metrów

Redakcja

Kilka instytucji w powiecie ostrzeżono o podłożonych ładunkach. Maile wysłano z zagranicy

Redakcja

IMGW OSTRZEGA: Przed nami FALA UPAŁÓW. Temperatury ponad +30 stopni Celsjusza

Redakcja